CALL OF THE WİLD: THE ANGLER

Hakkında CALL OF THE WİLD: THE ANGLER

Genç oyuncuların dijital oyun alanlarında birbirinden farklı pek çok oyun oynadıklarını ve vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu da bu oyunları oynarken geçirdiklerini belirtmek gerekir. Oyuncuları dijital oyunlara yönlendiren birçok neden ve faktörler vardır. Oyun seçenekleri bağlamında özellikle savaş, strateji, zeka, kaçış, nişan, şehir kurma, çatışma gibi seçenekler genç oyuncuları cezp etmektedir. Bu oyunlar arasında sakin ve kafa dinlendirici oyunlar da bulunmaktadır. Savaş ve aksiyon oyunlarının vermiş olduğu adrenalin oyuncuların gerilim seviyelerini yükseltirken daha sakin ve rahatlatıcı oyunlar ise oyuncuların ruhsal olarak psikolojilerine iyi gelebilmektedir.

Call of the Wild: the Angler oyunu da oyuncuların oynadıklarında sakinleşebilecekleri, stresli olan hayatlarındaki gerilimleri yatıştırabilecekleri yani kendilerinde mevcut olarak var olan negatif enerjileri pozitif enerjiye çevirme imkanı bulabildikleri bir oyun deneyimi sunmaktadır. Call of the Wild: the Angler oyununun hikayesi ile ilgili gerekli olan bilgiler ve detaylar sizler için araştırılmış olup aşağıda yer almaktadır.

Call of the Wild: the Angler Oyununun Hikayesi

Bu oyun, diğer oyunlardan farklı olarak sadece tek bir tema üzerine kurulu olarak piyasaya sunulmuştur. theHunter: Call of the Wild’in kurgucularından resmen türünde bir devrim biteliği taşıyan bir balıkçılık oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıradan bir balıkçılık oyununun genç oyuncuların gözünde bir değeri yok gibi bir anlayış doğru olmayacaktır. Zira bu oyun sade bir balıkçılık oyunundan ziyade, zihin geliştirici ve oyunu oynayan kişilerin psikolojik dünyalarına da yansıyan yönleri ile yeni yeni de olsa oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Bu oyunda sadece balık tutma becerilerini ve hünerlerinizi geliştirmeyeceksiniz. Balık tutmaya dahil olan tüm evreleri derinlemesine inceleyip bu evrelerde nelerin yapılıp ve de nelerin yapılmaması gerektiğinin farkına da varıyor olacaksınız. Balık tutma evrelerinden ilki ise nerede balık tutulup tutulmayacağını anlayıp o bağlamda balık tutacağınız bölgeyi belirlemek olacaktır. Oyun içerisinde mükemmel bir balık tutma noktası ararken de devasa olarak açık bir dünyayı da keşfediyor olacaksınız. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ile de oynayabilme imkanına sahip olacaksınız. İster tek başınıza isterseniz ise arkadaşlarınız beraber hareket edebilirsiniz. Bu seçenek size kalmış durumdadır. Oyuna başladığınızda açık sularda tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile ilerlerken oltacılık konusunda da nasıl kullanılacağı bağlamında çeşitli deneyimler yaşayacak olup bu deneyimlerle oltacılıkta ustalaşma serüvenine de dahil olacaksınız.

Call of the Wild: the Angler oyununda geliştirilmiş olan görsel alanlar ve içerikleri ile farklı noktalardan balıkçılığın nasıl tutulacağına dair deneyimleri yaşayabileceksiniz. Tüm bu deneyimleri ise oldukça canlı ve adeta nefes alan açık bir dünyada balıkçılığın tamamen özgürlüğünü yaşayarak edinebileceksiniz. Balık tutmak için araştıracağınız, inceleyeceğiniz ve en sonunda da karar vereceğiniz alana yani muhteşem doğaya farklı seçenekler dahilinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Muhteşem doğayı tekne aracılığı ile, arazi araçları ile ya da sadece yürüyerek keşfedebilirsiniz. Bu keşif ile turkuaz renkte olan kaynakları, Alplerin oldukça görkemli zirvelerini, gizli bir halde bulunan göletlerin ve de göz alıcı manzara gözlem noktalarının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu bağlamda sadece balık tutma ile oyunu oynamayıp, doğanın o muhteşem detaylarına hakim olabileceksiniz. Tüm bunlar ile de görsel şölen sonrasında daha da huzur bulmuş olabileceksiniz.

İsterseniz oyun boyunca hırslı bir avın peşinden koşabilir ya da sevdiğiniz herhangi bir yerde gevşemeye ve dinlenmeye çalışabilirsiniz. Yeni yerler keşfederken de sarp bir arazide kaybolup anın tadını çıkarabilirsiniz.

Sistem Requirements
Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  64 bit OS - Windows 10

 • İşlemci:

  Intel i5-6400 (4C / 4T) (Q3 ‘15) or AMD Ryzen 5 1600

 • Bellek:

  8 GB RAM

 • Ekran Kartı:

  NVIDIA GTX 780 3 GB or AMD RX 480 4 GB

Önerilen:
 • İşletim Sistemi:

  64 bit OS - Windows 10/11

 • İşlemci:

  Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X

 • Bellek:

  16 GB RAM

 • Ekran Kartı:

  Nvidia GTX 1070 8 GB or AMD Vega 56 8GB

Oyun Detayları
Diller
Yorum

Giriş Yap
Loading...
Kayıt Ol

New membership are not allowed.

Loading...